גיא ויצ'לבסקי ושות' משרד עורכי דין

הוצאה לפועל וגביה

הוצאה לפועל וגביה

משרדנו הינו מוביל בתחום זה ויש בידיו ניסיון רב ביותר בתחום גביית חובות.

למשרדנו ניסיון מוכח של שנים רבות בייצוג תאגידים גדולים ובנקים מובילים בתביעות כנגד חייבים.
לאחר ניסיון של שנים רבות בתחום הגביה ניתן לומר בבטחה כי מערך ההוצאה לפועל והגביה במשרד הינו מערך מעולה ויעיל המוכיח בפועל את עצמו.
לצורך גביית החובות, המשרד מפעיל מערך שלם של אנשים הכולל, בין היתר, עורכי דין, טלפנים, עובדי הוצאה לפועל, קבלנים חיצוניים, חוקרים פרטים, שליחים ועוד.
המשרד שם לו כמטרה עליונה לתת ייעוץ והדרכה מקדימים לגופים ומנהלי חברות תוך בניית מערך גבייה, על מנת "להקדים תרופה למכה"; בנית מערך זה חשוב ביותר ודורש מיומנות ומקצועיות רבה לשם מיקסום הגבייה וצמצום הוצאות.
הטיפול במחלקה כולל טיפול בחובות פתוחים ותביעות כספיות מכל הסוגים, שיקים, שטרי חוב ופסקי דין, מימוש שעבודים, מימוש משכונות, קבלת סעדים זמניים, קבלת צווי מניעה, הליכי פשיטות רגל, הליכי פירוקים וניהול הליכי הקפאת הליכים כנגד חברות.
גביית החובות הינה משלב של משלוח מכתבי התראה, איתור החייבים, הכנה ופתיחת תביעות בבתי המשפט, הופעות, קבלת פסקי דין, פתיחת הליכי הוצאה לפועל, מו"מ עם חייבים ומימוש נכסי החייבים לרבות מקרקעין, כלי רכב וציוד משועבד ומעוקל במידת הצורך.
לצורך גביית חובות אנו עובדים עם מערכות גביה ייעודיות אשר הינם מהמובילות טכנולוגית במשק (מערכות המאפשרות, בין היתר, שליטה מלאה ללקוח על כל שלב ושלב מהליכי הגביה ומהנעשה בתיקים וזאת בכדי שנוכל להעניק את השרות הטוב ביותר שניתן ללקוחותינו).

משרדנו מייצג בנושא זה בנקים מובילים בישראל, עיריות ורשויות מקומיות, וכן חברות גדולות ועסקים קטנים ופרטיים הנקלעים בעל כורחם למצב בו ניתנו שירותים ואלו לא משולמים.

למשרדנו ניסיון רב ביותר בתחום זה ואנו מהטובים בארץ בתחום זה.

למה לבחור במשרד עורכי הדין שלנו?