גיא ויצ'לבסקי ושות' משרד עורכי דין

פטנטים וסימני מסחר

פטנטים וסימני מסחר

חשבתם על המצאה שתשנה את העולם או אולי על רעיון קטן ופשוט שאיש לא חשב עליו לפניכם? ראשית הגנו על ההמצאה שלכם ורשמו עליה פטנט.
העיסוק בתחום זה דורש לא רק הבנה עמוקה של החוק והפסיקה אלא גם צורך לשמור על הידע ולהתעדכן בשינויים והעדכונים באופן מתמיד.
משרד עורכי דין גיא ויצ'לבסקי ושות' מתמחה בניהול תיקי פטנטים עבור לקוחותיו.השירות כולל, בין היתר, ייעוץ ראשוני ומתן חוות דעת בנושאים שונים, ייעוץ בנוגע לאפשרות רישומו של המוצר או השירות כפטנט, עריכת סריקה וחיפוש מדוקדק במאגרי מידע, עריכת והגשת בקשות לפטנט בהתאם לצרכי הלקוח (Provisional, Utility, Design and PCT), טיפול בהתנגדויות, ניהול ורישוי תיקי פטנטים ועד לטיפול בהפרה או אכיפה של פטנטים וניהול ליטיגציה בישראל ובחו"ל.
המשרד עובד בשיתוף פעולה מלא עם עורכי פטנטים בתחומים שונים כגון: מדעי החיים, כימיה, פיסיקה, הי-טק, טכנולוגיה, מכשור רפואי.

משרד עורכי דין גיא ויצ'לבסקי ושות' עוסק בנוסף גם בהגשת תביעות בגין הפרת פטנטים, התגוננות בתביעות על הפרת פטנטים, צווי מניעה, בקשות לביטול פטנט, אי הארכת תוקף פטנט.

סימן מסחר מהו?
סימן מסחר הוא סימן המשמש או מיועד לשמש לאדם לעניין הטובין או השירותים אותו הוא מייצר או עוסק בהם. אותיות, מספרים, מילים, דמויות, או אותות אחרים, או שילוב שלהם, בשניים או שלושה מימדים, יכולים לשמש כסימני מסחר.

מטרת סימן המסחר הינה כפולה: מחד, מבחינתו של בעל הסימן, הסימן מבדל ומייחד את מוצריו ביחס למוצרים של יצרנים אחרים ומסייע לבעל הסימן ביצירת מיתוג וייחודיות למוצריו בקרב ציבור הצרכנים. מאידך, מאפשר הסימן לציבור הצרכנים להבחין במוצר מסוים ולהימנע מלטעות בדבר מקור המוצר הנושא את הסימן.

העיסוק בתחום זה דורש לא רק הבנה עמוקה של החוק והפסיקה אלא גם צורך לשמור על הידע ולהתעדכן בשינויים והעדכונים באופן מתמיד.

משרד עורכי דין גיא ויצ'לבסקי ושות' מתמחה ברישום והגנה על מותגים בארץ ובעולם עבור לקוחותיו.

משרדנו מתמחה בתחום סימני המסחר ועוסק במתן שירותים משפטיים מקיפים בתחום זה ובכלל זה, ייעוץ משפטי בטרם רישום סימן מסחר, חיפוש סימן מסחר, מתן חוות דעת בהתאם לתוצאות החיפוש, עריכה והגשת בקשה לרישום סימן מסחר, ניהול הליכי רישום סימן מסחר, ייצוג משפטי בהליכי התנגדויות, ייצוג משפטי בהליכי ביטול סימן מסחר, הליכים שונים בפני רשם סימני המסחר.

השרות המשפטי כולל גם את הנושאים הבאים:
ערכית הסכמים בתחום סימני המסחר.
ייצוג לקוחות בבית המשפט עקב הפרה של סימני מסחר.
קבלת צווי מניעה.
קבלת סעדים זמניים.
רישום בעל זכות.
התנגדויות (ביטול / מחיקה של סימני מסחר) אצל רשם סימני המסחר.

למה לבחור במשרד עורכי הדין שלנו?